Usługi Księgowe DORA zarządzane są przez wykwalifikowanych specjalistów w zakresie rachunkowości i podatków, posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe, których pasją jest ekonomia. Kompetencje oraz zdobyte doświadczenie łączymy z wiedzą i nowoczesnymi technikami, toteż końcowa jakość realizowanych zleceń pozostaje na najwyższym poziomie włącznie z zapewnieniem bezpieczeństwa prowadzonej działalności.

Wyróżnia nas rzetelność i osobiste zaangażowanie, nowoczesność oraz dostosowywanie naszych usług i czasu pracy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów.

Misją naszego Biura jest świadczenie usług księgowo-kadrowych na najwyższym, profesjonalnym poziomie dla współpracujących z nami przedsiębiorców.

Poznaj korzyści, jakie przyniesiemy Twojej firmie.

Rachunkowość spółek z o.o., jawnych, partnerskich, komandytowych i cywilnych

Podstawą naszej oferty są usługi rachunkowe, księgowe, kadrowo – płacowe oraz rozliczenia z ZUS, świadczone w oparciu o bogatą wiedzę i wieloletnie doświadczenia. W ramach nawiązanej współpracy służymy pomocą i doradztwem na etapie założenia spółki, ustalenia odpowiedniej polityki rachunkowości oraz prowadzeniem Ksiąg Handlowych lub PKPiR. Każda oferta jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb klienta. Zapewniamy fachową i rzetelną obsługę, a także pełną dyskrecję i bezpieczeństwo, które gwarantuje ubezpieczenie OC działalności.

Księgowość osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, w zależności od potrzeb i preferencji. Pomagamy wybrać najlepszą formę opodatkowania, wypełniamy dokumenty zgłoszeniowe. Powierzając nam obsługę swojej firmy zapewniasz sobie komfort i spokój, dzięki czemu zaoszczędzisz czas poświęcony na wypełnianie papierkowych formalności.

Rzetelna i profesjonalna księgowość, to:

  • Fachowe i solidne prowadzenie księgowości firmy

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa

  • Wsparcie w zarządzaniu firmy

  • Ubezpieczenie od OC działalności firmy, gwarantujące przeniesienie odpowiedzialności za poprawność rozliczeń na biuro rachunkowe

  • Redukcja kosztów

  • Pośrednictwo w kontaktach z Urzędami: Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych

  • Obsługa kontroli podatkowych